Blog > Komentarze do wpisu

Rytmika dla Smyka

Powoli ruszamy...:)

Zapraszamy dzieci od 1,5 do 4 lat na rytmikę przy muzyce na żywo

zapisy pod nr tel. 609 163 259 informacja też na stronie www.rytmika-gdansk.pl

zdjecia_674.jpg

śledź najnowsze wydarzenia Rytmiki dla smyka

https://www.facebook.com/pages/Muzyczna-sa%C5%82atka-dla-kilkulatka-nowe-piosenki-dla-dzieci/176280972391863

sobota, 24 sierpnia 2013, klubbolekilolek

Polecane wpisy

Komentarze
2013/08/27 15:32:44
Pozdrawiam serdecznie wszystkich dotychczasowych uczestników Rytmiki dla Smyka. Mam nadzieję, że moje dzieciaczki kontynuują przygodę z muzyką i czerpią z niej wiele radości. Być może jeszcze się spotkamy...

Zapraszam też nowe maluszki do "Bolka i Lolka". Aktualny plan zajęć znajduje się na stronie głównej www.rytmika-gdansk.pl.
-
Gość: ASIA, 153.19.27.*
2013/09/03 11:34:06
WITAM!
Moja Bogna chodziła na rytmikę z Panią Małgosią prawie 2 lata, dokładnie 3 semestry:) zajęcia są świetne, atmosferę tworzy wspaniała Pani Małgosia, niesamowity Człowiek, po prostu rozumie i lubi dzieci, potrafi je zaangażować i włączyć do zabawy, coś maluszkowi podpowie, dostosowuje rodzaj zabawy, żeby odpowiadała nastrojowi grupy w danym dniu, czas na rytmice to naprawdę CZAS DZIECKA:). Pani gra na instrumentach i śpiewa, dzieci śpiewają, tańczą, uczą się różnych zabaw ruchowych, gimnastykują się, mają dużo ruchu:). Dzieci szczególnie uwielbiają też teatrzyki Pani Małgosi, w których występują różne postaci i zwierzątka:) każdy maluch może dotknąć, przytulić takie zabawki i odpowiedzieć na ich pytania, porozmawiać i nauczyć się wielu nowych rzeczy. Bardzo często pojawiają się nowe instrumenty i przybory, dzieci lubią takie nowości i niespodzianki:) Moja Bogna nawet po przerwie wakacyjnej podśpiewuje piosenki, których się nauczyła, umie tańczyć krakowiaczka, wie ile nóg ma żuk, nauczyła się chodzić "pajączkiem", co było dla niej wcześniej niewykonalne:)Dodatkowo dzieci czują się bezpiecznie bo są z opiekunem. Bardzo żałujemy że Bogna wyrosła już na tyle, że kończymy przygodę z rytmiką:/pozdrawiam wszystkich
-
Gość: ciocia.gosia, *.adsl.inetia.pl
2014/06/12 16:46:36
W pażdzierniku 2013 udało nam się ''wcisnąć'' na zajęcia Rytmiki dla Smyka. Na początku Ola uczęszczała raz w tygodniu- bardzo szybko pokochałyśmy te zajęcia prowadzone przez charyzmatyczną panią Małgosię . Teraz chodzimy regularnie dwa razy w tygodniu-. po drodze radośnie podśpiewując . Maluchy bardzo szybko się rozwijają. Cudownie jest obserwować jak dzieci ośmielają się ,tworzą grupę-podają sobie rączki . Nawet dzieci, które niewiele jeszcze mówią doskonale wszystko rozumieją. Zajęcia ruchowe ,rytmiczne są bardzo ważne w rozwoju dzieci- to oczywiste. Nie wszystkie są jednak prowadzone tak profesjonalnie. Serdecznie polecam Rytmikę dla Smyka prowadzoną przez panią Małgorzatę z wielką kulturą i miłością, którą dzieci z całą pewnością wyczuwają.
-
Gość: Mama Miś, *.dynamic.chello.pl
2014/06/13 21:43:37
Ola zaczęła chodzić na rytmikę prowadzoną przez Panią Małgosię gdy miała 1.5 roku. Zastanawialiśmy się nawet czy nie trochę za wcześnie. Szybko okazało się, że nie. Dzięki bardzo przyjaznej atmosferze Ola bardzo szybko oswoiła się z Prowadzącą, innymi dziećmi i z niecierpliwością oczekiwała następnych zajęć. W naszym domu pojawiły się dzielne skrzaty, Mama i Tata Miś oraz inni bohaterowie piosenek zasłyszanych na rytmice. Po kilku miesiącach Ola w domu nie tylko śpiewa i tańczy ale uwielbia bawić się w Panią Małgosię, która stała się jej pierwszą idolką. Mamy zamiar kontynuować udział z zajęciach i wszystkim je polecamy.
-
2014/08/08 10:05:56
Witam serdecznie!
Już trwają zapisy na nowy rok szkolny. Tych, którym nie pasują zajęcia po południu, zapraszam do pobliskiego klubu "Maciuś I" k. TESCO (ul. Opolska 3 - boczna od Kołobrzeskiej). Przewidywany plan zajęć znajduje się na stronie głównej www.rytmika-gdansk.pl (w newsach, na dole).

Do zobaczenia we wrześniu!